Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 7 гостей.

Карта сайту

Зустріч харківського міського голови Ігора Терехова з лідерами міської організації учнівського самоврядування

Теги: ХМОУС

 У рамках відкритого заняття школи розвитку «Мер міста» відбулася зустріч міського голови Харкова з лідерами ХМОУС, що була приурочена Дню місцевого самоврядування. У заході, що пройшов на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова, взяли участь керівники дитячих громадських організацій, шкільні омбудсмени та юні журналісти.

   Харків багатий талановитою  молоддю. Учні презентували свої ініціативи у рамках «Стратегії розвитку Харкова – 2030», зокрема, представили проєкт розвитку безпечного освітнього середовища, що передбачає створення інклюзивного креативного простору, запровадження енергоефективних технологій, запобігання конфліктним ситуаціям серед учнів, популяризацію здорового способу життя. Також були представлені ініціативи створення музею міжнаціонального діалогу, популяризації правил пожежної безпеки та дорожнього руху у соціальній мережі «Тік-Ток».
   Ігор Терехов зазначив, що учнівські починання актуальні для Харкова та побажав слухачам школи розвитку «Мер міста» вдалої реалізації життєвих планів.
   Лідери учнівського самоврядування поділилися з Ігорем Олександровичем своїми поглядами на майбутнє рідного міста, подискутували про шляхи вирішення проблем сучасних громад. Міський голова звернувся до учнів: «Якщо ви хочете зробити Харків найуспішнішим та найкомфортнішим містом, ви повинні реалізовувати найсміливіші, найамбітніші проєкти. Обрали собі ідею і робіть все, щоб втілити її у життя. Якщо вирішили чогось досягти, ставте собі за мету, домагайтеся цього чого б вам це не вартувало».  
  

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark