Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 6 гостей.

Карта сайту

Марафон унікальних справ ХМОУС – стартує…

Теги: ХМОУС

 У межах діяльності Харківської міської організації учнівського самоврядування розпочато підготовку до конкурсу учнівських громадських ініціатив «Марафон унікальних справ - 2022». Захід проводиться за підтримки кафедри економіки підприємства та організації бізнесу Харківського національного університету імені Семена Кузнеця.

   На презентацію проєктів у межах робочої поїздки завітав Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. Міністр відповів на запитання школярів, надав учням корисні поради щодо успішного навчання та подальшої самореалізації в житті.
   Для учасників було проведено заняття у межах Школи проєктів «Рrogekt study Я» на тему «Підготовка проєкту до захисту та презентації». Перед учнями виступили викладачі, декани факультетів університету, члени журі конкурсу та консультанти. Присутнім було представлено номініції конкурсу: «Цифровізація: шлях у майбутнє», «Дитинство без кордонів», «Молодь міста за безпеку», «Харків – місто дружнє до дітей», «Кращий підприємницький проєкт», «Кращий проєкт екологічної спрямованості», презентовано кращі зразки проєктної діяльності школярів. 
   «Якщо ти ініціативний, маєш круті ідеї для розвитку школи, міста, регіону або держави – не зволікай! Долучайся до Конкурсу! Пропонуй свої цікаві ідеї!» – закликали учасників зустрічі лідери ХМОУС.
 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark