Карта сайту

Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

Теги: Слобідський

Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради


   Слобідський район міста Харкова в системі освітнього мегаполісу зберігає своєрідність і неповторність власної освітньої моделі, створеної на основі значного досвіду й інноваційних пошуків.

 

 

 

 

Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради   

kominternovskiy-ruo.edu.kh.ua

  

 

 Начальник Управління освіти - Пилаєва Тетяна Вячеславівна, тел. 737-23-14; години прийому: щовівторка з 14.00 до  17.00; щоп`ятниці з 09.00 до 13.00.

  Заступник начальника Управління освіти - Чернігівська Ніла В’ячеславівна; години прийому: щопонеділка з 14.00 до 17.00; щосереди з 14.00 до 17.00.

  Освітня стратегія Слобідського (Комінтернівського) району спрямована на забезпечення умов функціонування і розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, підвищення якості освітніх послуг із урахуванням демографічної ситуації відповідно до вимог суспільства, соціально-економічного розвитку, запитів громадян і потреб держави й району.

  Освітню галузь району складають:

- 17 дошкільних навчальних закладів;

- 19 шкіл комунальної форми власності: 4 гімназії, 1 ліцей, 2 спеціалізовані школи, 1 НВК «Дитячий садок-школа», 11 загальноосвітніх шкіл;

- 3 позашкільні навчальні заклади;

- 4 приватні навчальні заклади.

  Одним із пріоритетних напрямків роботи Управління  освіти є створення умов для збереження фізичного здоров'я учнів, залучення їх до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

 Протягом останніх трьох років усіма видами оздоровчої та спортивно-масової  роботи було охоплено:

у шкільних змаганнях – 8760  учнів; 

у районних – 2858  учнів;

у міських - 664  учнів;   

в обласних - 42  учні.

 
 
   Учні навчальних закладів району беруть активну участь у міських, обласних, всеукраїнських етапах змагань, де посідають призові місця. 
   Система роботи з обдарованими дітьми, що склалася в районі, орієнтується на вирішення проблеми особистісного розвитку обдарувань і досягнення успіху окремою дитиною за обраним напрямом навчальної діяльності.
   
 
   Кількість нагород, отриманих учнями району у 2016/2017 навчальному році за результатами участі у:
ІІ (обласному) етапі МАН України - 45 переможців;
ІІІ (Всеукраїнському) етапі МАН України - 3 переможці;
ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін – 79 переможців;
ІV (Всеукраїнському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін – 10 переможців, 1 учасник.

   Для забезпечення методичного супроводу щодо виявлення й розвитку обдарувань була розроблена модель визначальних інноваційних методів, прийомів, за якими виявляються й розвиваються здібності дитини з дитсадка до закінчення школи й вступу до вищого навчального закладу.

   Створено цілісну ефективну систему вияву і професійного методичного й педагогічного супроводу обдарованих дітей на дошкільний та шкільний періоди навчання.
   На визначення нових стратегій розвитку освіти суттєво впливає кадрове забезпечення.

  Від майстерності педагога, його професійної компетентності, культури залежить успішна реалізація освітньої політики району.

   Реалізацію завдань освіти та виховання в навчальних закладах району здійснюють 2343 працівників, із них - 1391 педагогів.

  Позашкільна освіта є невід’ємною складовою неперервної освіти, яка спрямована на розвиток творчих, інтелектуальних, духовних і фізичних здібностей та обдарувань дітей, відіграє важливу роль у професійному визначенні учнівської молоді.

   У системі освіти Слобідського району  функціонують 3 позашкільні навчальні заклади (Станція юних техніків № 3, Центр дитячої та юнацької творчості № 4, Дитячо-юнацька спортивна школа № 6.

  Педагоги нашого району – активні учасники конкурсів професійної майстерності «Учитель року», «Джерело педмайстерності», «Панорама творчих уроків» та інших.

  Участь у фахових конкурсах дає можливість педагогам наглядно продемонструвати свій професійний рівень, загальну культуру та педагогічний досвід.

  

 

 

Адреса: вул. Плеханівська, буд. 94,  м. Харків, 61001; тел. 737-23-14, 737-21-47, 737-22-90, 737-25-72 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark